Intencje mszalne – 02.06.2019

SOBOTA – Wspomnienie św. Justyna, męcz. – 01.06.2019

  • 8.00 W intencji Dzieci parafii
  • 17.00 1. Za ++ rodziców Albinę, Roberta Rybka, Annę, Franciszka Marcol, zięcia Zbigniewa Łabudę, pokrewieństwo Rybka, Marcol
    2. Za ++ Marię, Józefa Brzuska, rodziców, braci, Władysława Gajowego, Andrzeja Brzuskę, Irenę, Czesława Nowak, rodziców, brata, pokrewieństwo

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 02.06.2019

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 W intencji Parafian
  • 10.30 Za ++ Alojzego Penkałę rodziców Ludwika Czesławę, brata Bronisława, bratową Jadwigę Franciszkę, Matyldę Antoniego, Gojowy, Leokadię, Rafała Józefa Cuber, Władysławę, Stanisława Lukanek, Urszulę Sadło, Dariusza Wicharego
  • 15.00 Nabożeństwo ku czci NSPJ
  • 15.30 Za ++ Józefa Brzozę, Marię Rudolfa Stoczek, z rodzin Brzoza, Stoczek, Goik

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Tow. – 03.06.2019

  • 9.00 W intencji seniorów parafii
  • 17.00 Za ++ rodziców Teresę, Janusza Słupeckich, Franciszkę i Waltera Kowol, Jadwigę, Bogusława Słupeckich, Danutę Andrzejewską, dusze cierpiące w czyśćcu

WTOREK – 04.06.2019

  • 17.00 Za ++ Edwarda Malakiewicza, żonę Marie, ojców z obu stron, pokrewieństwo Malankiewicz, Trzaskalik

ŚRODA – Wspomnienie św. Bonifacego, bpa i męcz. – 05.06.2019

  • 7.00 Za ++ Gertrudę Kotlorz, siostry: Martę, Otylię, dusze cierpiące w czyśćcu

CZWARTEK – 06.06.2019

  • 7.00 Za dusze cierpiące w czyśćcu
  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 Za ++ Julię, Mieczysława Brzozowskich, rodziców z obu stron, rodzeństwo, Stanisława, Martę, Józefa Szweda, Stanisława Mida, pokrewieństwo Biedyński, Żyłka, dusze cierpiące w czyśćcu

PIĄTEK – 07.06.2019

  • 7.00 Za ++ Alojzego Czyża brata Józefa, żonę Franciszkę, zięcia Józefa, wnuka Krystiana, rodziców, pokrewieństwo Czyż, Matloch, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 17.00 Szkolna: W intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców (1)

SOBOTA – Wspomnienie św. Jadwigi, królowej – 08.06.2019

  • 12.30 Ślub: Adam Jałowiczor – Monika Mazur
  • 17.00 Młodzieżowa: Za ++ Julię, Wojciecha Koczy, synów: Gerarda, Józefa; Lidię, Kazimierza, Mariana Michnik, z rodzin Sternadel, Koczy

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 09.06.2019

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 W intencji Parafian
  • 10.30 Dziękczynna w intencji Łucji i Alojzego Salamon z okazji 50 rocznicy ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
  • 15.00 Nabożeństwo ku czci NSPJ
  • 15.30 Za ++ Jana, Różę Kopiec, córkę, syna, synową, 2 zięciów