Ogłoszenia parafialne – 01.09.2019

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory, na które serdecznie zapraszam
  3. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Okazja do sakramentu pokuty: pół godziny przed każdą Mszą, spowiedź dzieci w piątek o 16.00.
  4. W przyszłą niedzielę o godzinie 10.30 Msza dziękczynna za tegoroczne żniwa, dary do dekoracji kościoła można składać w sobotę do godziny 9.00.
  5. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  6. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu: panom za zrzucenie węgla na opał, wszystkim zaangażowanym wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości odpustowej.
  7. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.