Intencje mszalne – 01.09.2019

SOBOTA – 31.08.2019

  • 17.00 1. Za ++ Michała Mołdysza, Józefa Olszewskiego, Rufina Janulka, Rudolfa Gatnara, Wiesława Kochana w 30 dzień po śmierci
    2. Za ++ męża Jana Stodolaka, rodziców Annę, Józefa Czendlik

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.09.2019

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Z podziękowaniem za dar życia i trud wychowania w intencji rodziców Renaty Mariana Krzyżaków oraz Doroty i Władysława Lasotów z prośbą o Bożą opiekę i wszelkie potrzebne łaski
  • 10.30 Dziękczynna w intencji Józefa Gajdy z okazji 70 urodzin, z prośbą o dalszą opiekę MB Nieustającej Pomocy oraz Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 1. Za ++ Franciszka i Florentynę Czyż, zięcia Joachima, wnuka Leszka, Alfreda, Annę Kawik, syna Felicjana, uch rodziców, krewnych
  • 2. Dziękczynna w intencji Wiktorii Owczarzy z okazji 18 urodzin

PONIEDZIAŁEK – 02.09.08.2019

  • 8.00 W intencji dzieci z okazji rozpoczęcia roku szkolnego
  • 15.00 Ślub: Edyta Łach – Marcin Tarczoń
  • 17.00 Za ++ Bronisławę, Alberta, Andrzeja Serwotka, Leona Trzaskalika, dziadków z obu stron, Józefa Sitka, Jana, Alojzego Gałuszka, pokrewieństwo Trzaskalik, Serwotka, Marcol

WTOREK – Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, pap. i dK – 03.09.2019

  • 17.00 1. Za ++ Zygmunta, Janinę Kałuża, zięcia Edwarda, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ Jana Synowiec w 50 rocznicę śmierci, żonę Władysławę, z rodzin Synowiec, Pilis, Augustyn, Gałuszka, Chwast, Gocman, Matloch, dusze potrzebujące modlitwy

ŚRODA – 04.09.2019

  • 7.00 Za ++ Franciszka Szmuka, żonę Martę, Antoniego, Gertrudę Skorupa, pokrewieństwo Szmuk, Skorupa

CZWARTEK – 05.09.2019

  • 7.00 Za dusze cierpiące w czyśćcu
  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 1. Za ++ Marię, Franciszka Żyłka, rodziców, rodzeństwo, Heryka, Stanisława Penkala, Marię, Joachima Maciończyk, Tadeusza Hawla, ks. prob. H.Pietrasza, Marię, Henryka Mazurek, Macieja, Alojzego, Tadeusza Piekar
    2. Dziękczynna w intencji Teresy, Ireneusza i Mateusza Trzaskalik

PIĄTEK – 06.09.2019

  • 7.00 Za + Elżbietę Samlik w I rocznicę śmierci
  • 17.00 Szkolna: W intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców (4)

SOBOTA – 07.09.2019

  • 17.00 Młodzieżowa: 1. Za ++ Annę, Pawła Kiełkowskich, rodziców z obu stron, Bogdana, Mariannę, Barbarę, Sławomira, Łukasza Sikora
    2. Za ++ Gertrudę i Wiktora Michalskich, męża Adama Obarzanka, siostrę Łucję, 4 szwagrów, wnuka Michała, teściów, pokrewieństwo bliższe i dalsze

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.09.2019

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Mechtyldę Czyż w rocznicę śmierci, 2 mężów Leona i Ambrożego, rodziców, teściów,dziadków, księży pracujących w naszej parafii, Lidię Kocyan
  • 10.30 W intencji Parafian z okazji dożynek
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 Dziękczynna w intencji Zofii i Bolesława Gojowy z okazji 55 rocznicy ślubu