Ogłoszenia – 27.09.2015

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczoną jest na kościół w Wilchwach. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W czwartek rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe odbywają się w tygodniu o godz. 16.15, zaś w niedziele o godz. 14.45.Zapraszam do udziału dzieci, młodzież i wszystkich parafian.
  4. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  5. Duszpasterskie odwiedziny chorych i starszych parafian w piątek od godz. 9.00. Zgłoszenia przyjmowane są zakrystii.
  6. Spowiedź dzieci odbędzie się w piątek o godzinie 15.30, spowiedź młodzieży w sobotę o godzinie 15.30.
  7. W sobotę na mszę młodzieżową o godzinie 17.00 w sposób szczególny zapraszam uczniów kl.III gimnazjum, którzy chcieliby przygotowywać się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w bieżącym roku szkolnym. Po mszy (ok godziny 18.00) zapraszam kandydatów do bierzmowania na spotkanie w kościele.
  8. Kolekta z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  10. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.