Intencje mszalne – 27.09.2015

SOBOTA – 26.09.2015

  • 17.00    1. Za ++Leopolda Wojaczka, Julię Brzozowską; Antoniego, Romualda, Janusza Zoń, Józefa, Marię Swoboda, Józefa, Marię Żyłka, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ męża Bolesława Popławskiego z okazji urodzin, brata Adama, rodziców Józefa, Elżbietę Somerlik, Wacława, Mariannę Popławskich, dziadków z obu stron, dusze cierpiące w czyśćcu

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.09.2015

  • 7.20      Godzinki
  • 7.45      Za Parafian
  • 10.30    Za ++ Wojciecha Koczy, żonę Julię, 2 synów Józefa, Gerarda
  • 15.00    Nieszpory
  • 15.30    Za ++ rodziców Annę, Karola Matloch, synów Alojzego, Leona, Alojzego Szwedę, Stanisława Cubra, dusze cierpiące w czyśćcu

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie św. Wacława, męcz. – 28.09.2015

  • 7.00      1. Za ++ Katarzynę Ludwika Mazur, zięcia Franciszka Czyża
    2. Za + Eugenię Marcela w 30 dzień po śmierci

WTOREK – ŚWIĘTO ŚW. ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA – 29.09.2015

  • 7.00      Za ++ księży ruptawskich: A.Chromika, H.Pietrasza, W.Słomkę, E.Płonkę, J.Witę, K.Koczora, L.Lasotę

ŚRODA – Wspomnienie św. Hieronima, prezb. i dK – 30.09.2015

  • 7.00      Za ++ Apolonię Gajda w 3 rocznice śmierci, męża Ludwika, Augustyna i Otylię Barchańskich, z rodzin Gajda, Barchański, Wala, Urbanek, dusze cierpiące w czyśćcu

CZWARTEK – Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. i dK – 01.10.2015

  • 7.00      Za dusze cierpiące w czyśćcu
  • 16.00    Godzina Święta
  • 16.15    Nabożeństwo Różańcowe
  • 17.00    Za ++ Bolesława Kania, rodziców Zofię i Antoniego Kania, Matyldę , Augustyna Kałuża, pokrewieństwo Kania, Kałuża

PIĄTEK – Wspomnienie świętych Aniołów Stróżów – 02.10.2015

  • 7.00      Za ++ Gertrudę i Wiktora Michalskich z okazji urodzin, dziadków z obu stron, Andrzeja, Adama Obarzanek, siostrę, 3 szwagrów, wnuka Michała
  • 16.15    Nabożeństwo Różańcowe
  • 17.00    Szkolna: 1. W intencji dzieci po I Komunii Świętej i ich rodziców (5)
    2. Za ++ Annę, Pawła Kania, Józefa Brawańskiego, Andrzeja Cimka, Bronisławę, Rajmunda Stanisława Pala, pokrewieństwo

SOBOTA – 03.10.2015

  • 16.15    Nabożeństwo Różańcowe
  • 17.00    Młodzieżowa: Za ++ Hildegardę Brzoza, rodziców, teściów, pokrewieństwo Brzoza, Pisarek

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.10.2015

  • 7.20      Godzinki
  • 7.45      Za parafian
  • 10.30    Za ++ Matyldę i Augustyna Kałuża, Marię, Józefa Śniegoń, Katarzynę, Józefa Penkala, Gertrudę, Wincentego, Jana Urbanek
  • 14.45    Nabożeństwo Różańcowe
  • 15.30    1. Za ++ Jana, Wiktorię, Krystiana Urbanek, Karola Urbaczkę, Michała, Matogę
    2. Za ++ Krzysztofa Brachaczka, Waldemara Piątkowskiego