Ogłoszenia – 26.05.2013

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

1. Dziś obchodzimy uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
  2. O godzinie 15.00 zapraszam na nabożeństwo majowe
  3. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  4. W czwartek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – składamy publiczne świadectwo swej wiary i pobożności wobec Najświętszego Sakramentu.
    Po Mszy św. o godz. 8.30 odbędzie się procesja eucharystyczna ulicami parafii. Proszę o przygotowanie tradycyjnych ołtarzy, udekorowanie okiem naszych domów.
    Strażaków zapraszam do niesienia baldachimu, chór do śpiewu liturgicznego, poczty sztandarowe i panie w strojach regionalnych do uświetnienia procesji, dzieci w strojach komunijnych i wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.
  5. Od piątku zapraszam na nabożeństwa eucharystyczne i procesje oktawy Bożego Ciała na godz. 16.30.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.