Ogłoszenia – 23.06.2013

1. O godzinie 15.00 zapraszam na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  3. W poniedziałek obchodzić będziemy Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, a w sobotę Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  4. Wyjazd na pielgrzymkę szlakiem sanktuariów dolnego śląska w poniedziałek o godzinie 8.30.
  5. W najbliższy wtorek kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  6. Msza św. w intencji dzieci i nauczycieli z okazji zakończenia roku szkolnego odbędzie się w czwartek o godzinie 11.00.
  7. Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy św.
  8. Kolekta zebrana w Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, zwana Świętopietrzem, przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  9. Kolekta z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  10. 10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  11. 11. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.