Ogłoszenia – 30.06.2013

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. O godzinie 15.00 zapraszam na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  3. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  4. Odwiedziny chorych w sobotę o godzinie 9.00. Zapisy w zakrystii.
  5. Spowiedź św. dla dzieci w piątek o godzinie 16.00, o godzinie 17.00 Msza św. szkolna.
  6. Spowiedź św. dla młodzieży w sobotę o godzinie 16.00, o godzinie 17.00 Msza św. młodzieżowa.
  7. Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy św.
  8. Kolekta z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.