Ogłoszenia – 19.06.2016

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ i Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O 15.00 Nabożeństwo do NSPJ. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. We wtorek 21 czerwca o godzinie 18.00 w Domu Parafialny odbędzie się spotkanie organizacyjne przed parafialną pielgrzymko wycieczką do Chorwacji i Bośni Hercegowiny
  4. Już w przyszłą niedzielę nasza Parafia organizuje Rodzinny Festyn Integracyjny. Zapraszam Was moi drodzy do licznego udziału i wspólnej zabawy. Na scenie wystąpi kilka zespołów wokalnych, orkiestra rozrywkowa i grupa GRAFIT. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla dzieci, Nie zabraknie zabaw i konkurencji sprawnościowych. Na każdego uczestnika czeka nagroda. Oprócz tego kiełbaski z grilla, kołocz śląski od naszych gospodyń oraz wyjątkowa kawa. Spotykamy się w niedzielę 26 czerwca o godz. 16.30 przy kościele. Szczegóły imprezy na plakatach. Przypominam, że dochód z festynu przeznaczony będzie na organizację kolonii letnich na Mazurach, w których uczestniczą także dzieci z naszej parafii.
  5. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  6. Osoby zainteresowane udziałem w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie prosimy o zgłoszenie się w zakrystii i wpisanie się na listę. Po stworzeniu grupy parafialnej będziemy na bieżąco informować o szczegółach związanych z wyjazdem. Planowane jest także spotkanie organizacyjne. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.
  7. Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy Św.
  8. Przyjmowane są intencje wakacyjne na Msze Św. odprawiane w miesiącu lipcu poza Ruptawą.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  10. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.