Ogłoszenia – 12.05.2013

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Dziś obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O godzinie 15.00 zapraszam na nabożeństwo majowe.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie z okazji Roku Wiary elementu dekoracyjnego wokół Tabernakulum. Bóg zapłać za ofiary.
  3. Jutro odbędzie się diecezjalna pielgrzymka chorych do Piekar Śląskich. Początek o godz. 10.00.
  4. W poniedziałek o godzinie 18.00 zapraszam młodzież klas I szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie w ramach przygotowania bliższego do sakramentu małżeństwa
  5. Także w najbliższy poniedziałek w godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  6. Trwa miesiąc maj. Serdecznie zapraszam do udziału w nabożeństwach majowych. W tygodniu o 16.30, w środę po mszy porannej, a w niedzielę o godzinie 15.00.
  7. W majowe soboty o godz. 20.30  zapraszam na Apele Jasnogórskie przy grocie maryjnej.
  8. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, dzień poświęcony Bożemu Miłosierdziu.
  9. W przyszłą niedzielę będziemy odchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Trwa Nowenna przed tą uroczystością.
  10. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby archidiecezji – na organizację letnich grup wakacyjno-rekolekcyjnych dzieci i młodzieży.
  11. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.