Ogłoszenia – 12.01.2014

NIEDZIELA ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Dziś obchodzimy święto Chrztu Pańskiego. Jest ono wspomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie oraz zapowiedzią ustanowienia chrztu chrześcijańskiego. Od poniedziałku zaczyna się okres zwykły roku liturgicznego.
  2. Dzisiejsza kolekta jest kolektą specjalną przeznaczona na realizację inwestycji parafialnych. Bóg zapłać za ofiary.
  3. W poniedziałek o godzinie 18.00 zapraszam młodzież klas I szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie w ramach przygotowania bliższego do sakramentu małżeństwa
  4. Także w najbliższy poniedziałek w godzinach od 19.00-20.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  5. W środę o godzinie 17.00 spotkanie grupy w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  6. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, w którym szczególnie czcimy Boże Miłosierdzie.
  7. Nauka chrzcielna odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 16.00 w kościele
  8. W sobotę (18 stycznia) rozpoczyna się kolejny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który będzie trwał do 25 stycznia. W ramach tego tygodnia w najbliższą niedzielę (20 stycznia) o godzinie 15.00 w naszym kościele odbędzie się nabożeństwo ekumeniczne. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  9. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby archidiecezji.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.