Ogłoszenia – 05.01.2014

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

1. Dziś świętujemy 2 Niedzielę po Narodzeniu Pańskim, a w poniedziałek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, wspominająca misterium objawienia się Słowa Wcielonego całemu światu. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby misji. Bóg zapłać za ofiary.
  2. W poniedziałek obchodzimy również Dies Episcopi – rocznicę konsekracji ks. Apba Wiktora Skworca, jest to również Misyjny Dzień Dziecka. Kolekta – na potrzeby misji.
  3. Trwają odwiedziny duszpasterskie. Plan kolędy umieszczony jest w gablotkach, w Wieściach Parafialnych oraz na stronie internetowej. Początek odwiedzin w soboty o godz. 9.00 w niedzielę o 12.30.
  4. W sobotę 11 stycznia odbędzie się kolęda dodatkowa. Zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy odchodzić Święto Chrztu Pańskiego. Kolekta z tego dnia będzie kolektą specjalną przeznaczona na realizację inwestycji parafialnych.
  6. W dzisiejszym numerze wieści znajdziemy statystykę parafialną za rok 2013.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.