Ogłoszenia – 07.06.2015

X NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O 15.00 Nabożeństwo Eucharystyczne z procesją. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W piątek obchodzimy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. W sobotę (13.06) odbędzie się pielgrzymka chorych do MB w Turzy Śląskiej. Początek o godzinie 9.00.
  5. W druga niedzielę czerwca, za tydzień, odbędzie się doroczna Archidiecezjalna Pielgrzymka Niesłyszących do Piekar Śląskich. Początek o godzinie 10.30.
  6. Zapraszam dzieci w strojach komunijnych oraz wszystkich wiernych do udziału w Nabożeństwach Eucharystycznych z procesją, które będą odbywały się w oktawie Bożego Ciała o godzinie 16.30.
  7. W zakrystii można odbierać formularze na zapisy na kolonie na Mazurach. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w II połowie sierpnia.
  8. Przyjmowane są intencje wakacyjne na Msze Św. odprawiane w lipcu poza Ruptawą.
  9. W najbliższy poniedziałek w godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  10. Na godzinę 18.00 w poniedziałek zapraszam młodzież klas I szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie w ramach przygotowania bliższego do sakramentu małżeństwa.
  11. W piątek (12 kwietnia), po mszy wieczornej ok godz. 17.45, w kościele rozpocznie się pierwsze spotkanie modlitewne w ramach przygotowania parafii do Światowych Dni Młodzieży. Zapraszamy młodzież, rodziny, które zadeklarowały chęć przyjęcia w swoich domach gości z zagranicy, a także chętnych parafian.
  12. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ, a przed kościołem zbiórka na Światowe Dni Młodzieży.
  13. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.