Ogłoszenia – 06.10.2013

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne. Przed kościołem odbywa się zbiórka na ofiary konfliktu zbrojnego w Syrii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dzisiaj o godzinie 14.45 nabożeństwo różańcowe. Zapraszam do udziału.
  3. W miesiącu październiku nabożeństwa różańcowe odbywają się w tygodniu o godz. 16.15, we wtorki po Mszy porannej, zaś w niedziele o godz. 14.45 . Zapraszam do udziału dzieci, młodzież i wszystkich parafian.
  4. W miesiącu październiku ze względu na odbywające się nabożeństwa różańcowe kancelaria parafialna będzie czynna w środy dopiero po Mszy św. wieczornej.
  5. Od miesiąca października następuje zmiana terminu spotkań Oazy młodzieżowej, które odbywać się będą w sobotę o godzinie 18.00.
  6. W poniedziałek o godzinie 9.00 odbędzie się Msza św. w intencji seniorów naszej parafii. Po niej zapraszam na spotkanie przy stole do Domu Parafialnego.
  7. W poniedziałek o godzinie 16.10 odbędzie się poświęcenie różańców w ramach przygotowania dzieci do I Komunii św.
  8. W najbliższy poniedziałek w godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  9. Także w poniedziałek o godzinie 18.00 zapraszam młodzież klas I szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie w ramach przygotowania bliższego do sakramentu małżeństwa.
  10. W przyszłą niedzielę o godzinie 14.30 nabożeństwo fatimskie. Serdecznie zapraszam do modlitwy.
  11. W przyszłą niedzielę (Dzień Papieski) przed kościołem zostanie przeprowadzona zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Kolekta z tego dnia będzie kolektą specjalną przeznaczoną na zakup opału do ogrzewania kościoła w okresie zimowym. Bóg zapłać za ofiary.
  12. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.