Intencje mszalne – 13.10.2013

SOBOTA –12.10.2013

  • 16.15    Nabożeństwo różańcowe
  • 17.00    1. Za ++ Matyldę, Augustyna Kałuża; Marię, Józefa Śniegoń; Katarzynę, Józefa Penkala; Gertrudę, Wincentego, Jana Urbanek
    2. W intencji rodziny Jadwigi i Jerzego Króliczek

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.10.2013

  • 7.20      Godzinki
  • 7.45      Za Parafian
  • 10.30    Za ++ rodziców Łucję i Ludwika Szczęsny
  • 14.30    Nabożeństwo fatimskie
  • 15.30    1. W intencji Róż Różańcowych oraz czcicieli MB Fatimskiej
    2. Za ++ Gerarda Sternadel, rodziców Koczy, Matuszczak, zięcia Andrzeja, pokrewieństwo

PONIEDZIAŁEK – 14.10.2013

  • 16.15    Nabożeństwo różańcowe
  • 17.00    Za ++ Gertrudę Brzuska w 20 rocznicę śmierci, męża Sylwestra, synów Tadeusza i Jana; Marię, Franciszka Czyż, synów Ludwika i Franciszka, krewnych

WTOREK –  Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dz. i dK. – 15.10.2013

  • 7.00      Za ++ Tomasza, Marię Koczor, rodziców z obu stron, ks. Kazimierza, córkę Kingę; Antoniego, Wandę Kowol, rodziców z obu stron
  • 7.30      Nabożeństwo różańcowe

ŚRODA – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ, głównej patronki Śląska – 16.10.2013

  • 16.15    Nabożeństwo różańcowe
  • 17.00    Za ++ Krzysztofa Baran, rodziców, teściów, z rodzin Baran, Strzelecki

CZWARTEK – Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz. – 17.10.2013

  • 16.00    Godzina święta
  • 16.15    Nabożeństwo różańcowe
  • 17.00    Za ++ Henryka, Marię Tomas, Józefa Chłostę

PIĄTEK – ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY – 18.10.2013

  • 16.15    Nabożeństwo różańcowe
  • 17.00    Za ++ Piotra Chwast, żonę Annę, 2 synów, rodziców, teściów, Bronisława Gocmana, Eugeniusza Matlocha, Elżbietę, Jana Augustyn; pokrewieństwo Chwast, gałuszka, dusze cierpiące w czyśćcu

SOBOTA –19.10.2013

  • 16.15    Nabożeństwo różańcowe
  • 17.00    1. Dziękczynna w intencji Jadwigi, Stanisława Rudol z okazji 35 rocznicy ślubu z prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny
    2. Za + Władysławę Zgraj (z Moszczenicy)

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.10.2013

  • 7.20      Godzinki
  • 7.45      Za ++ Tadeusza Dziedzica, dziadków, Martę, Wiktora, Rozalię, Helenę, Stanisława Waltar, Franciszka, Stanisława Barchańskich, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 10.30    Chrzty (Paweł Kowalski) i roczki (Martyna Sznajder)
  • 14.45    Nabożeństwo różańcowe
  • 15.30    Dziękczynna w intencji Danuty i Jana Podeszwa z okazji 40 rocznicy ślubu z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny