Ogłoszenia – 02.06.2013

IX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. O godzinie 15.00 zapraszam na nabożeństwo eucharystyczne z procesją.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  3. Do czwartku włącznie odbywają się nabożeństwa Eucharystyczne z procesją, na które serdecznie zapraszam.
  4. W poniedziałek o godzinie 9.00 odbędzie się Msza św. dla seniorów naszej parafii. Po niej zapraszam na spotkanie przy stole do Domu Parafialnego.
  5. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  6. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.00. Zapisy przyjmowane są w zakrystii.
  7. W piątek obchodzimy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godzinie 16.30 zapraszam na nabożeństwo.
  8. W piątek o godzinie 16.00 odbędzie się spowiedź dzieci, a w sobotę także o godzinie 16.00 spowiedź dla młodzieży.
  9. W przyszłą niedzielę będzie miał miejsce dzień skupienia dla pracowników służby zdrowia. Początek o godz. 16.00 przy kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Katowicach.
  10. Kolekta z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wydział Teologiczny UŚ.
  11. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.