Intencje mszalne – 02.06.2013

SOBOTA – Wspomnienie św. Justyna, męcz. – 01.06.2013

  • 16.30    Nabożeństwo eucharystyczne
  • 17.00    1. W intencji dzieci parafii
    2. Za + Teofila Niemczyka

IX NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.06.2013

  • 7.20      Godzinki
  • 7.45      Za Parafian
  • 10.30    Za ++ Jana i Różę Kopiec
  • 15.00    Nabożeństwo eucharystyczne z procesją
  • 15.30    1. Za ++ Mariana Lubojańskiego, rodziców Rozalię i Józefa Lubojańskich, teściów Cecylię i Karola Klepek, Eugeniusza Kośmickiego, z rodzin Klepek, Lubojański, Pienta, Brandys
    2. Za ++ Justynę i Leona Roskosz, syna, córkę, zięcia, Emilię i Ryszarda Skorupa, zięcia Leona, Anielę, Czesława, Henryka Selwon, Jadwigę Roskosz, Dorotę, Józefa, Henryka, pokrewieństwo

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie świętych męczennikow Karola Lwangi i Tow. – 03.06.2013

  • 9.00      W intencji seniorów parafii
  • 16.30    Nabożeństwo eucharystyczne z procesją
  • 17.00    1. Za ++ Ewelinę Piszczan, matkę Mirosławę, dziadków, Katarzynę i Stanisława Piszczan, Bolesława Czernieja, pokrewieństwo
    2. Za + Hildegardę Brzoza (od Heleny i Macieja Bubula z rodziną)

WTOREK – 04.06.2013

  • 16.30    Nabożeństwo eucharystyczne z procesją
  • 17.00    1. Za ++ rodziców Annę i Pawła Kania, Józefa Brawańskiego, Andrzeja Cimka, Bronisławę, Rajmunda, Stanisława Pala, pokrewieństwo
    2. Za ++ Joannę, Justynę, Małgorzatę, Marcina, Agnieszkę Perzyńskich od rodziny Wątroba z Kukowa

ŚRODA – Wspomnienie św. Bonifacego, bpa i męcz. – 05.06.2013

  • 16.30    Nabożeństwo eucharystyczne z procesją
  • 17.00    1. Za ++ Bogdana Kogut w 3 rocznicę śmierci, z rodzin Kogut, Mateja
    2. Za + Hildegardę Brzoza (od Zofii i Franciszka Mrózek)

CZWARTEK – 06.06.2013

  • 7.00      Za dusze cierpiące w czyśćcu
  • 16.30    Nabożeństwo eucharystyczne z procesją
  • 17.00    1. Za ++ Albinę i Roberta Rybka, Annę, Franciszka Marcol, z rodzin Rybka, Marcol, zięcia Zbigniewa Łabuda
    2. Za + Hildegardę Brzoza (od Katarzyny i Macieja Szewczyk z rodziną)

PIĄTEK – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA – 07.06.2013

  • 7.00      Za ++ Pawła Skrobola, Wiktora, Agatę Skrobol, Dominika, Matyldę Skorupa, z rodzin Skrobol, Skorupa, Kałuża
  • 16.30    Nabożeństwo do NSPJ
  • 17.00    1. Szkolna w intencji dzieci, które przyjęły I Komunię Św. oraz ich rodziców
    2. Za + Hildegardę Brzoza (od Jadwigi i Piotra Czyrnek z rodziną)

SOBOTA – Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP – 08.06.2013

  • 16.30    Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP
  • 17.00    1. Młodzieżowa: Za ++ Klarę i Józefa Czyż, Stefanię i Stanisława Myszka
    2. Za + Helenę Marchewa (od koleżanek zamiast kwiatów)

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.06.2013

  • 7.20      Godzinki
  • 7.45      Za ++ Joannę, Justynę, Małgorzatę, Marcina i Agnieszkę Perzyńskich od sąsiadów
  • 10.30    Za ++ Martę fabisz, rodziców Elżbietę i Wilhelma, 2 siostry, 2 braci, 2 szwagrów, Jarosława Gola
  • 15.00    Nabożeństwo do NSPJ
  • 15.30    1. Za ++ Alfreda i Annę Kawik, Franciszka, Florentynę Czyż, ich rodziców i krewnych
    2. Za + Hildegardę Brzoza (od Jolanty i Jana Kępa z rodziną)