Intencje mszalne – 23.02.2020

SOBOTA – ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA – 22.02.2020

  • 13.00 Dziękczynna w intencji Ireny Obarzanek z okazji 75 urodzin
  • 17.00 1. Za ++ Alojzego Gałuszkę z okazji urodzin, ojca Jana, z rodzin Gałuszka, Trzaskalik, Serwotka, Gańczarski, Wałach
    2. Za + Adama Tomalę (od szwagierek i szwagrów)

VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.02.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za + Felicję Maciończyk (od koleżanek)
  • 10.30 Za + Arkadiusza Salamona z okazji urodzin
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 1. Za ++ Romana Kusia, Grzegorza Tasiora, Adama Tomalę w 30 dzień po śmierci
    2. Za ++ Maksymiliana, Hildegardę Mazur, ich synów Henryka i Jana, synową Halinę, wnuka Marka, zięcia Alojzego, Marię, Wilhelma, wnuka Marcina, Adama, dusze cierpiące w czyśćcu

PONIEDZIAŁEK – 24.02.2020

  • 7.00 Za ++ syna Krzysztofa Chłostę w 2 rocznicę śmierci, Henryka, Marię Tomas, syna Alojzego, Józefa, Rozalię Chłosta, córkę Irenę, synową Irenę, dziadków i rodzeństwo z rodzin Tomas i Hetmaniok, Mariana, Helenę Sobczak, Mariana Mazurkiewicza, dusze potrzebujące modlitwy
  • 17.00 Za ++ Walentego Gertrudę Waltar, Wojciecha, Annę Pieronkiewicz, Leopolda, Juliannę, Teresę Skorupa, pokrewieństwo Waltar, Skorupa, Matloch, dusze cierpiące w czyśćcu

WTOREK – 25.02.2020

  • 7.00 Za + Teresę Trzaskalik (od Wojciecha z synami o rodziny Marców)
  • 17.00 Za ++ Franciszka Knopa, chrześniaka Henryka, rodziców Małgorzatę, Ignacego, brata Józefa, żonę Łucję, teściów Martę Teodora Rozmus, córkę Gertrudę, męża Józefa, syna Władysława, żonę Annę, zięciów: Kazimierza, Lelickiego, Ryszarda Orszulaka, pokrewieństwo

ŚRODA POPIELCOWA – 26.02.2020

  • 8.00 Za ++ Eugeniusza Matlocha, żonę Urszulę, synową Stanisławę, rodziców: Bronisława Gocmana, Alojzego Gałuszkę, Marka Szczypka, z rodzin Matloch, Gocman
  • 17.00 1. Za + Elżbietę Gojowy w 2 rocznice śmierci,
    2. Za ++ Alojzego Śmieję, rodziców, synową Henrykę, wnuka Jarosława, zięcia Stanisława Filipczyka, rodziców, pokrewieństwo Wawrzyczek, Gojowy

CZWARTEK – 27.02.2020

  • 8.00 Msza św.
  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 Za + Jana Urbanka w 22 rocznicę śmierci, Wiktorię, Krystiana, Michała, Magdalenę Urbanek, Helenę, Józefa, Agnieszkę Gojowy

PIĄTEK – 28.02.2020

  • 8.00 W intencji chorych i starszych Parafian
  • 10.00 W intencji dzieci parafii
  • 17.00 Za ++ matkę Teresę Stawarczyk, ojca Wilhelma, teściów: Annę i Antoniego Gałuszka, rodzeństwo, bratową, szwagierkę, 3 szwagrów, Małgorzatę Stawarczyk, Grzegorza Fójcik, z rodzin Stawarczyk, Gałuszka

SOBOTA – 29.02.2020

  • 8.00 Msza św.
  • 17.00 1. Za ++ Leona Szczęsnego, żonę Zofię, zięcia Jana Witę, siostry Helenę i Irenę, szwagra Stanisława Ociepkę, szwagierki, Janinę Sznajder, Getrudę Ociepkę
    2. Za ++ rodziców Felicję i Feliksa Jabłonka, z rodzin Jabłonka, Rzytki, Marcol, Herman (od syna Marka z rodziną)

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 01.03.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 W intencji Parafian
  • 10.30 Za ++ Martę Fabisz, brata Joachima, bratową Różę, Elżbietę Wilhelma, Wandę, Zofię, Waldemara, Helmuta Fabisz, Annę, Helenę Żurek, Jarosława, Leokadię, Adama Gola
  • 15.30 1. Za ++ Joachima Skorupę, syna Leszka
    2. W intencji Pawła Kaczmarka z okazji 7 urodzin z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę MB
  • 16.30 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym