Intencje mszalne – 19.20.2014

SOBOTA – ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA EWANGELISTY – 18.10.2014

  • 15.00    Ślub: Anna Papis – Krzysztof Boba
  • 16.15    Nabożeństwo różańcowe
  • 17.00    1. Za ++ Piotra Chwast, żonę Annę, 2 synów, rodziców, teściów, Bronisława Gocmana, Eugeniusza Matlocha, Elżbietę, Jana Augustyn, pokrewieństwo Chwast, Gałuszka
    2. Za ++ Janusza Czyża z okazji urodzin, rodziców, pokrewieństwo

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.10.2014

  • 7.20      Godzinki
  • 7.45      Za ++ Tadeusza Dziedzica, dziadków Martę, Wiktora; Stanisława, Helenę, Rozalię Franciszka, Stanisława, Barchańskich, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 10.30    Chrzty(Wojciech Piechoczek, Milena Szmuk, Maja Ćmich, Hanna Niewelt) i roczki
  • 14.45    Nabożeństwo różańcowe
  • 15.30    1. Za ++ Leona Trzaskalika z okazji urodzin, Emilię, Ryszarda Skorupa, Marię, Józefa, Alojzego, Jana Trzaskalik, Jana Gałuszkę, pokrewieństwo
    2. Za + Weronikę Nowak

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie św. Jana Kantego, prezb. – 20.10.2014

  • 16.15    Nabożeństwo różańcowe
  • 17.00    Za ++ Henryka, Marię Tomas, Józefa Chłosta

WTOREK – Wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, bpa – 21.10.2014

  • 16.15    Nabożeństwo różańcowe
  • 17.00    1. Za ++ Szymona, Florentynę Fedków, zięcia Alfonsa Czyża, Romana Białka, Franciszka Homę, Józefa Janotę
    2. Za ++ Otylię Barchańską w 6 rocznicę śmierci, męża Augustyna, Wiesława Nalewajkę, z rodzin Barchański, Urbanek, Nalewajka, dusze cierpiące w czyśćcu

ŚRODA – Wspomnienie św. Jana Pawła II, pap. – 22.10.2014

  • 16.15    Nabożeństwo różańcowe
  • 17.00    Za ++ z rodzin Gojowy, Sobocik, Dzierżenga, Wróbel

CZWARTEK – 23.10.2014

  • 16.00    Godzina Święta
  • 16.15    Nabożeństwo różańcowe
  • 17.00    Za ++ Erwina Parmę w 10 rocznicę śmierci, rodziców Franciszkę i Feliksa, Julię, Izydora Czyż

PIĄTEK – 24.10.2014

  • 16.15    Nabożeństwo różańcowe
  • 17.00    Za ++ Annę, Pawła Kiełkowskich, rodziców z obu stron, Bogdana, Mariannę, Sławomira, Barbarę Sikora

SOBOTA – 25.10.2014

  • 16.15    Nabożeństwo różańcowe
  • 17.00    1. Za ++ Rafała Waltar, żonę Annę, rodziców, teściów, pokrewieństwo
    2. Za ++ Jana, Reginę Śmieja, 2 braci, rodziców

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO – 26.10.2014

  • 7.20      Godzinki
  • 7.45      Za ++ Stanisława Krzyształę, rodziców, teściów, brata Józefa, siostrę Martę, szwagra, szwagierkę, pokrewieństwo, z rodzin Krzyształa, Niemczyk, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 10.30    Za Parafian z okazji kiermaszu
  • 14.45    Nabożeństwo różańcowe
  • 15.30    1. Za ++ Brunona Czaję, jego rodziców, teścia Edwarda, braci, szwagrów, szwagierki
    2. Za + Bogdana Czałderny (od chrześniaka i rodziny Koczy)