Intencje mszalne – 17.02.2019

SOBOTA – 16.02.2019

  • 17.00 Za ++ Agnieszkę, Emila Herok, Julię, Józefa Rudol, pokrewieństwo Herok, Rudol

VI NIEDZIELA ZWYKŁA– 17.02.2019

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za Parafian
  • 10.30 Chrzty (Bruno Matysiak, Jakub Galisz, Karol Króliczek) i roczki
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 1. Za ++ Edwarda, Helenę, Zbigniewa Lipka, Franciszkę, Jana Buchta, Cecylię, Alfreda Grabarczyk, pokrewieństwo Lipka, Rybka, Buchta, Holewik, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za + Franciszkę Kajzerek

PONIEDZIAŁEK – 18.02.2019

  • 17.00 Za + Alojzego Gałuszkę z okazji urodzin, ojca Jana, z rodzin Gałuszka, Trzaskalik, Serwotka, Gańczarski

WTOREK – 19.02.2019

  • 17.00 Za ++ Piotra Chwast w 15 rocznicę śmierci, rodziców, dziadków, brata Stanisława, Anielę, Bolesława Kucharczyk, z rodzin Chwast, Gałuszka, Gocman, Matloch, Augustyn

ŚRODA – 20.02.2019

  • 7.00 Za ++ Julię, Izydora Czyż, syna Zygmunta, rodziców, Erwina Parmę, pokrewieństwo, Czyż, Waltar

CZWARTEK – 21.02.2019

  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 Dziękczynna w intencji Edwarda Gajdy z okazji 80 urodzin, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

PIĄTEK – ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA – 22.02.2019

  • 17.00 Dziękczynna w intencji Urszuli Pala, z okazji 60 urodzin, z prośbą o zdrowie dla całej rodziny

SOBOTA – Wspomnienie św. Polikarpa, bpa i męcz. – 23.02.2019

  • 17.00 1. Za ++ Walentego, Gertrudę Waltar, Wojciecha i Annę Pieronkiewicz, Leopolda, Juliannę, Teresę Skorupa, pokrewieństwo Waltar, Skorupa, Matloch dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ rodziców Gertrudę, Edwarda Kania, Julię, Antoniego Stanuch, braci Leopolda i Stanisława, bratową Henrykę

VII NIEDZIELA ZWYKŁA– 24.02.2019

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Stanisława Siekierkę w okazji urodzin
  • 10.30 Za ++ Jana Urbanka w 21 rocznicę śmierci, Wiktorię, Krystiana Urbanek, z rodzin Gojowy, Urbanek
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 1. W intencji Radosława Pałasza z okazji 17 urodzin
    2. Za ++ Cecylię i Artura Czarnota (od brata Jerzego z rodziną)