Intencje mszalne – 15.09.2019

SOBOTA – ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO – 14.09.2019

  • 17.00 Dziękczynna w intencji Anny Pawlyta z okazji 85 urodzin

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.09.2019

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Annę, Władysława Kajda, Helenę, Władysława Waltar, Różę Nowak, Stanisława Nowosławskiego, Franciszka Kopca, z rodzin Waltar, Kajda, Skorupa
  • 10.30 Chrzty i roczki
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 1. Za + ojca Józefa Pawliczka
    2. Za ++ Bolesława Popławskiego, rodziców z obu stron

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie św. męcz. Korneliusza, pap. i Cypriana, bpa – 16.09.2019

  • 17.00 1. Za ++ Mariana Fuchsa w 1 rocznicę śmierci
    2. Za ++ Stanisława Siekierkę w 2 rocznicę śmierci

WTOREK – 17.09.2019

  • 17.00 1. Za ++ Krzysztofa Chłostę, Marię, Henryka Tomas
  • 2. Za ++ Andrzeja Cimka, rodziców Jana, Helenę Oleś, teścia Stanisława, teściową Mariannę, Zygmunta Polnika, Andrzeja Cebulę

ŚRODA – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, zak., patrona Polski i młodzieży – 18.09.2019

  • 7.00 Za ++ Franciszka Pawliczka, rodziców, teściów, 4 szwagrów, duszę cierpiące w czyśćcu

CZWARTEK – 19.09.2019

  • 15.00 Ślub: Emilia Augustyn – Mateusz Staszek
  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 Dziękczynna w intencji Jolanty i Jana Czarnota z okazji 25 rocznicy ślubu

PIĄTEK – Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezb., Pawła Chong Hasang i Tow. – 20.09.2019

  • 13.00 Ślub: Adrianna Sobczak – Łukasz Korczak
  • 17.00 Za ++ Katarzynę Piszczan, męża Stanisława, rodziców z obu stron, zięcia Piotra, wnuczkę Ewelinę, Mirosławę Czerniej, Annę, Władysława Foltyn, córkę Marię, zięciów Józefa i Gerarda, z rodzin Czyż, Piszczan, Foltyn

SOBOTA – ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA, APOSTOŁA I EWANGELISTY – 21.09.2019

  • 13.00 Dziękczynna w intencji Heleny i Romana Czyż z okazji 50 rocznicy ślubu z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
  • 14.00 Dziękczynna w intencji Koła Gospodyń Wiejskich z okazji 60 rocznicy powstania
  • 17.00 Za ++ Władysława Trzaskalika, rodziców Jana i Wiktorię, brata Rudolfa, bratową Barbarę, Teodora, Łucję Brawańskich, syna Józefa, pokrewieństwo

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.09.2019

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Annę, Władysława Kajda, Łucję Stanisława Krupa, dziadków, z rodzin Skorupa, Morcinek
  • 10.30 Za ++ Annę, Karola Matloch, ich rodziców, synów Alojzego i Leona, pokrewieństwo
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 1. Za ++ rodziców Gertrudę Leopolda Lasota, ich rodzeństwo, dziadków, z obu stron, z rodzin Lasota, Gajda, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ Felicję i Władysława Kopiec