Ogłoszenia parafialne – 15.09.2019

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na wydział teologiczny UŚ. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory, na które serdecznie zapraszam.
  3. Serdecznie zapraszam do zaangażowania się w prace grup formacyjnych w parafii.
    Do udziału w spotkaniach zapraszają:
    – Legiony Maryi w piątek 15.00
    – chór parafialny we wtorki o godz. 18.00
    – Dzieci Maryi w sobotę o godz. 9.00
    – ministranci w sobotę o godz. 8.00
    – w soboty o godz. 18.00 przygotowanie do ofiarowania się Jezusowi przez ręce Maryi (grupa modlitewna)
  4. W sobotę o godz. 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach przygotowania do oddania się Jezusowi przez ręce Maryi.
  5. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej odbędzie się w przyszłą niedzielę (22.08) o godz 16.30.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą specjalną przeznaczoną na nowe organy do naszego kościoła.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.