Intencje mszalne – 11.06.2017

SOBOTA – 10.06.2017

  • 17.00 Dziękczynna w intencji Barbary i Henryka Krzystała z okazji 40 rocznicy ślubu z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 11.06.2017

  • 7.20 Godzinki
  • 7.45 Za ++ Jacka Gatnara, rodziców Klarę, Roberta Gatnar, Bolesława Kanię, pokrewieństwo Gatnar, Kania
  • 10.30 Za ++ Stanisława Chorągwickiego, rodziców z obu stron, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 15.00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
  • 15.30 1. Za ++ Urszulę, Eugeniusza Stanisławę Matloch, z rodzin Kania, Matloch, Pytel, Gocman, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za + Różę Kawik (od koleżanek i kolegów z klasy)

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie bł. Józefa Czempiela i Emila Szramka, prezb. i Tow., męcz. – 12.06.2017

  • 7.00 Za ++ Michała Goika (od pracowników przychodni w Ruptawie)

WTOREK – Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezb. i dK – 13.06.2017

  • 16.00 Nabożeństwo Fatimskie
  • 17.00 W intencji Róż Różańcowych i czcicieli MB Fatimskiej

ŚRODA – Wspomnienie bł. Michała Kozala, bpa i męcz. 14.06.2017

  • 7.00 Za ++ Edwarda Malankiewicza, żonę Marię, ojców z obu stron, pokrewieństwo Malankiewicz, Trzaskalik

CZWARTEK UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA – 15.06.2017

  • 7.00 Za ++ Franciszka Czyża, Ludwika, Katarzynę Mazur, pokrewieństwo
  • 8.30 Za Parafian
  • 10.30. Za + Bolesława Okonia w 3 rocznicę śmierci

PIĄTEK – 16.06.2017

  • 16.30 Nabożeństwo Eucharystyczne
  • 17.00 Za ++ Huberta Zająca, rodziców, teściów, chrześniaka Mariana, szwagra Leona i pokrewieństwo oraz Alojzego i Helenę Mokwa

SOBOTA – Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zak. – 17.06.2017

  • 14.00 Ślub: Aleksandra Klim – Przemysław Dziedzina
  • 16.30 Nabożeństwo Eucharystyczne
  • 17.00 1.Za ++ Gertrudę i Martę Kotlorz, Otylię Kiełbasa, Karola Hermana, 3 żony, syna Romana, córki Stefanię, Agnieszkę, z rodzin: Domek, Herman, Morcinek, Milcuszek, Cibis
    2. Za ++ Marię, Józefa Brzuska, rodziców, braci, Irenę Czesława Nowak, pokrewieństwo

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.06.2017

  • 7.20 Godzinki
  • 7.45 Dziękczynna w intencji Alojzego Waltara z okazji 70 urodzin
  • 10.30 Chrzty (Lena Skorupa, Antonina Oleszko) i roczki
  • 15.00 Nabożeństwo Eucharystyczne
  • 15.30 1. Za ++ Agnieszkę, Henryka Krawczyk, zięcia Bolesława, z rodzin Sznajder, Gojowy
    2. Dziękczynna w intencji Pawła Królikowskiego z okazji 50 urodzin