Intencje mszalne – 10.11.2019

SOBOTA – ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ 09.11.2019

  • 17.00 Za ++ męża Erwina Skorupę, rodziców z obu stron, 2 zięciów, Ryszarda, Leokadię Rozkosz, Leona Trzaskalika, Andrzeja Serwotkę, Marię Żyłka, Mirosławę Świerzyńską, z rodzin Selwoń, Wincek, Ptaszek, dusze cierpiące w czyśćcu

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.11.2019

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Bronisławę Trzaskalik w I rocznicę śmierci, męża Franciszka, z rodzin Trzaskalik, Kania
  • 10.30 Za ++ Bogdana Wawerskiego, żonę Marię, rodziców, teściów, rodzeństwo, Elżbietę Kuś, syna Damiana, Martę, Wincentego Margiciok, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 Dziękczynna w intencji Andrzeja Gruntowskiego z okazji 60 urodzin.

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie św. Marcina z Tours, bpa – 11.11.2019

  • 9.00 W intencji Ojczyzny
  • 17.00 Dziękczynna w intencji Ireny i Józefa Skorupa z okazji 30 rocznicy ślubu, z prośbą z o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

WTOREK – Wspomnienie św. Jozafata, bpa i męcz. – 12.11.2019

  • 17.00 Za + męża Pawła Wawrzyczka

ŚRODA – Wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męcz. Polski – 13.11.2019

  • 7.00 Za ++ Legionistów ruptawskiego Legionu Maryi: Jadwigę Frysztacką, Anielę Selwoń, Józefę Marcol oraz ++ auksyliatorów

CZWARTEK – 14.11.2019

  • 17.00 Za ++ Józefa, Marię Trzaskalik, Alojzego, Jana, Pelagię Trzaskalik, Jana Gałuszkę, syna Alojzego, Leona Trzaskalika, zięcia Andrzeja, Franciszkę Jabłonkę, pokrewieństwo

PIĄTEK – 15.11.2019

  • 17.00 Za ++ Stanisława Piszczana, żonę Katarzynę, rodzeństwo z obu stron, wnuczkę Ewelinę, zięcia Piotra, Mirosławę Czerniej, pokrewieństwo

SOBOTA – 16.11.2019

  • 17.00 1. Za ++ Jana Torbickiego, żonę Zenobię, rodziców, teściów, rodzeństwo, z rodzin Torbicki, Huk
    2. Za ++ Wilhelma Senyka, żonę Genowefę, brata Henryka, żonę Barbarę, córkę Emę, męża Kazimierza, syna Andrzeja, brata Gerarda, dusze cierpiące w czyśćcu

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.11.2019

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 1. W intencji chórzystów, zmarłych chórzystów oraz ich rodzin z okazji święta patronalnego św. Cecylii
    2. Dziękczynna w intencji Elżbiety i Bernarda Domańskich z okazji 40 rocznicy ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
  • 10.30 Chrzty (Tymon Buryba, Jan Waltar) i roczki (Jakub Radziszewski, Apolonia Parzych, Karolina Pukowiec, Maria Gojowy)
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 1. Za ++ Floriana Olszoka w 27 rocznicę śmierci, rodziców, teściów, siostrę, 2 siostrzeńców, szwagrów, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za + Annę Niemczyk w I rocznicę śmierci