Ogłoszenia parafialne – 10.11.2019

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza jest kolektą specjalną przeznaczoną na nowe organy do naszego kościoła.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory, serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Na mszę św. w intencji Ojczyzny (poniedziałek, 11 listopada godz. 9.00) zapraszam poczty sztandarowe, chór parafialny, panie w strojach regionalnych i wszystkich parafian.
  4. W piątek po wieczornej mszy św. ok. godz. 17.30 odbędzie się modlitwa w intencji rodzin naszej parafii zakończona indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy młodzież i wszystkich parafian.
  5. Nauka chrzcielna będzie w sobotę o godzinie 16.00 w kościele.
  6. Przyszłą niedzielę w naszej archidiecezji będziemy przeżywać jako Dzień Muzyki Liturgicznej. Z tej okazji o godz.8.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji chórzystów, na którą serdecznie zapraszam.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  8. Zapraszam do zapoznania się z planem odwiedzin duszpasterskich, który został zamieszczony w Wieściach, gablotkach oraz na stronie internetowej parafii.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu. Dziękuję za uprzątnięcie i zabranie do przydomowych pojemników na śmieci zużytych ozdób i dekoracji grobów.
  10. Składam także serdeczne podziękowania Fundacji JSW za darowiznę przekazaną na wykonanie nowych organów do naszego kościoła.
  11. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.