Intencje mszalne – 10.10.2021

SOBOTA – 9.10.2021

  • 17.00 Za ++ Łucję, Rafała Skorupa, ich córkę Urszulę, Annę Konstantego Czyż, Matyldę i Dominika Skorupa, Gertrudę i Kazimierza Kniaź, synów Tadeusza i Jerzego, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu

17.30 Nabożeństwo różańcowe

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.10.2021

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 W intencji Parafian
  • 10.30 Dziękczynna w intencji Zofii Auguścik z okazji 80 urodzin
  • 13.00 Ślub: Michał Dudacy – Weronika Wiśnicka
  • 14.45 Nabożeństwo różańcowe
  • 15.30 Za ++ rodziców Łucję i Ludwika Szczęsnych, męża Kazimierza Chorążewicza, teściów Konstantego i Władysławę Chorążewicz, brata Franciszka, siostrę Otylię, szwagrów Gerarda, Ryszarda, Franciszka, dusze cierpiące w czyśćcu

PONIEDZIAŁEK – 11.10.2021

  • 17.00 1. Za ++ Teodora Skorupę, żonę Blandynę Juliannę, Leopolda Skorupa, Wiktorię, Franciszka Gatnar, Romana, Kornelię, Annę Menżyk, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ Czesława Bacławskiego i jego rodziców Franciszka i Paulinę oraz teściów Piotra i Agnieszkę
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe

WTOREK – 12.10.2021

  • 17.00 Za ++ Gertrudę, Sylwestra Brzóska, synów Tadeusza i Jana, synowe Jadwigę i Elżbietę, wnuków Dariusza i Zbigniewa, krewnych
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe

ŚRODA – Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezb. – 13.10.2021

  • 17.00 1. W intencji Róż Różańcowych i czcicieli MB Fatimskiej
    2. Za ++ rodziców Marię, Bronisława Gocman, dziadków Albinę i Konrada, Annę i Bronisława, Eugeniusza Matlocha, Edwarda Palucha, marka Szczypkę, pokrewieństwo Chwast, Gałuszka, Augustyn Giełda
  • 17.30 Nabożeństwo fatimskie

CZWARTEK – 14.10.2021

  • 17.00 Za + Janinę Frysztacką
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe

PIĄTEK – Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dz. i dK. – 15.10.2021

  • 17.00 Dziękczynna do Opatrzności Bożej i MB za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny Jadwigi i Jerzego Króliczek
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe

SOBOTA – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ, głównej patronki Śląska – 16.10.2021

  • 10.00 W intencji młodzieży przyjmującej sakrament bierzmowania
  • 17.00 1. Za ++ Piotra Chwast, żonę Annę, 2 synów, rodziców, teściów, Alojzego Gałuszkę, Bronisława i Marię Gocman, Jana, Elżbietę Augustyn, Eugeniusza Matlocha, pokrewieństwo Chwast, Gałuszka
    2. Za ++ Tadeusza i Jadwigę Brzózka, syna Dariusza, Gertrudę, Sylwestra Brzózka, Klarę, Józefa Czyż, Łucjana Czyża, Jana Myszkę, Jana, Elżbietę, Zbigniewa Brzózka, pokrewieństwo, Alojzego Pękałę
    3. Za ++Jadwigę i Józefa, syna Augustyna Urbanka, wnuka Przemka, Leszka Juraszczyka, rodziców Eufemię i Franciszka, Tadeusza Kłusa
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.10.2021

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Stanisława Krzyształę, rodziców, teściów, brata Józefa, siostrę Martę, szwagrów, szwagierki, Augustyna Kawika, Henrykę i Makarego Skoczylas, Józefa Ignacka, Marka Szelkowskiego, z rodzin Krzyształa, Niemczyk, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 10.30 Chrzty (Lilia Wyleżuch, Liliana Sierny) i roczki (Michał Górecki)
  • 14.45 Nabożeństwo różańcowe
  • 15.30 1. Za ++ Jana, Reginę Śmieja, z rodzin Śmieja, Wranik
    2. Za ++ Krystynę Kulpę w 4 rocznicę śmierci, ojca Józefa, z rodzin Kulpa, Miller