Intencje mszalne – 01.03.2020

SOBOTA – 29.02.2020

8.00 Msza św.

17.00 1. Za ++ Leona Szczęsnego, żonę Zofię, zięcia Jana Witę, siostry Helenę i Irenę, szwagra Stanisława Ociepkę, szwagierki, Janinę Sznajder, Getrudę Ociepkę
2. Za ++ rodziców Felicję i Feliksa Jabłonka, z rodzin Jabłonka, Rzytki, Marcol, Herman (od syna Marka z rodziną)

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 01.03.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 W intencji Parafian
  • 10.30 Za ++ Martę Fabisz, brata Joachima, bratową Różę, Elżbietę Wilhelma, Wandę, Zofię, Waldemara, Helmuta Fabisz, Annę, Helenę Żurek, Jarosława, Leokadię, Adama Gola
  • 15.30 1. Za ++ Joachima Skorupę, syna Leszka, Matyldę, Dominika Skorupa, Florentynę, Franciszka Czyż, z rodzin Skorupa, Czyż
    2. W intencji Pawła Kaczmarka z okazji 7 urodzin z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę MB
  • 16.30 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym

PONIEDZIAŁEK – 02.03.2020

  • 17.00 Za ++ Łucję, Józefa Konsek, córkę Magdalenę, zięcia Alfreda, syna Leona, synową Marię, wnuka Bogdana, z rodzin Fizia, Konsek, Penkała

WTOREK – 03.03.2020

  • 17.00 Za ++ rodziców Janinę, Franciszka Kmoniczek, Konrada Pawlytę, ++ z ich rodzin

ŚRODA – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA KRÓLEWICZA – 04.03.2020

  • 7.00 Za ++ Antoniego, Matyldę, Franciszkę Gojowy, Leokadię, Rafała, Józefa Cuber, Władysławę, Stanisława Lukanek, Edwarda, Anielę Galbierz, Alojzego Pękałę, Manfreda Baum, z rodzin Wihary, Kutter, Loda

CZWARTEK – 05.03.2020

  • 7.00 Za dusze cierpiące w czyśćcu
  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 Za ++ Franciszka, Eufemię Juraszczyk, syna Leszka, córkę Różę, zięcia Augustyna, Pelagię, Alojzego, Jana Trzaskalik, Elżbietę Świeży, z rodzin Urbanek, Juraszczyk

PIĄTEK – 06.03.2020

  • 7.00 Dziękczynna w intencji ks. Bogusława Zalewskiego (od Grupy Modlitewnej)
  • 17.00 Szkolna: 1. Za ++ Marię Samlik w 1 rocznicę śmierci,
    2. Za ++ Eulalię Ledwoń z d. Groborz z okazji 1 rocznicy śmierci
  • 17.30 Droga krzyżowa

SOBOTA – 07.03.2020

  • 14.00 Dziękczynna w intencji Jadwigi Jałowiczor z okazji 50 urodzin z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
  • 17.00 Młodzieżowa: 1. Za ++ Justynę, Wilhelma Żyłka, Antoniego Krzystałę, zięcia Alojzego Milcarka, ich rodziców oraz pokrewieństwo Żyłka, Brzoza, Krzystała
    2. Za ++ Leona Matlocha, rodziców Karola i Annę, brata Alojzego, teściów Ernesta i Amalię Rygiel, szwagrów, szwagierkę, pokrewieństwo

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 08.03.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 1. W intencji Parafian
    2. Za ++ Joachima, Różę Fabisz, Adama, Leokadię Gola, Jarosława Gola, Martę Fabisz, pokrewieństwo Gola, Fabisz, Szaforz
  • 10.30 Za ++ Ambrożego, Elżbietę Trzaskalik, rodziców, braci i siostry, z rodzin Trzaskalik, Szweda
  • 14.45 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym
  • 15.30 1. Za ++ Andrzeja Serwotkę w 2 rocznicę śmierci, rodziców Bronisławę i Alberta, Leona, Marię, Józefa, Pelagię, Alojzego, Jana Trzaskalik, Emilię, Ryszarda, Erwina Skorupa, Józefa Sitka, Jana, Alojzego Gałuszka, pokrewieństwo
    2. W intencji Marceliny Pałasz z okazji 2 urodzin, z podziękowaniem za dar życia i Bożą opiekę oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i łaski Ducha Świętego potrzebne w życiu