Ogłoszenia parafialne – 01.03.2020

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby rekolekcyjne jako podziękowanie za odnowienie misji świętych. Przed kościołem odbywa się zbiórka, która jest jałmużną postną. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. O godz. 14.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek o godz. 18.00 spotkanie formacyjne młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  4. Duszpasterskie odwiedziny chorych i starszych parafian odbędą się w piątek od godz. 9.00. Zgłoszenia przyjmowane są zakrystii.
  5. Dziś obchodzimy Niedzielę Trzeźwości. Parafialna Księga Trzeźwości wyłożona jest tyłu kościoła. Zachęcam Parafian do podejmowania postanowień wielkopostnych.
  6. Zalecki za zmarłych, za których będziemy się modlili w czasie Drogi Krzyżowej, przyjmowane są w zakrystii.
  7. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych – Drodze Krzyżowej w piątki o godz. 17.30 oraz Gorzkich Żalach – w niedzielę o godz. 14.45.
  8. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  10. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.