Ogłoszenia parafialne – 03.11.2019

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na renowację katowickiej Katedry. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 14.45 nabożeństwo różańcowe za++ zalecanych, serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  4. Przez okres oktawy Wszystkich Świętych tzn. do 8 listopada odprawiać będziemy różaniec za dusze zmarłych zalecanych. Zapraszam do modlitwy.
  5. Zalecki za zmarłych są przyjmowane w zakrystii. Formularze są wyłożone na stoliku. Zalecki będą odczytywane 15 minut przed rozpoczęciem Mszy Świętej. Za zmarłych zalecanych będą odprawione 3 Msze św.
  6. Podobnie jak w zeszłym roku bardzo proszę, by w miarę możliwości zużyte ozdoby i dekoracje grobów zabrać ze sobą do swoich domowych pojemników na śmieci. Suche liście i suche kwiaty można wyrzucać do specjalnie przygotowanego miejsca znajdującego się za boczną bramką cmentarza.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą specjalną przeznaczoną na nowe organy do naszego kościoła.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  9. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.