Jubileusze Małżeńskie

unnamedJuż drugi raz w naszej Archidiecezji, w ramach Metropolitalnego Święta Rodziny, będzie miało miejsce bardzo małżeńskie wydarzenie: Archidiecezjalne Świętowanie Jubileuszy Małżeńskich o tytule: „Co Bóg złączył…”. 24 maja 2014 w Archikatedrze Katowickiej Chrystusa Króla o godz.12.00 na Mszy Świętej małżonkowie odnowią przyrzeczenia małżeńskie i każda para otrzyma indywidualne błogosławieństwo. Jubilatów będzie witać na schodach góralska kapela z Jaworzynki, a małżonkowie będą „odznaczeni” okazjonalnym kotylionem, jak na weselu. Po uroczystości w katedrze zapraszamy na „małe wesele” na placu kurialnym (za katedrą). Będzie góralska kapela Jetelinka, kołocz i kawa.

Do pomocy w organizacji wydarzenia czynnie włączają się małżeństwa z Ruchu Światło-Życie Domowego Kościoła oraz narzeczeni, którzy brali udział w kursach projektu Przed Nami Małżeństwo.

Dla celów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie swojej obecności przez formularz znajdujący się na wielu stronach archidiecezji lub dzwoniąc na specjalny nr 504 985 899.

Informacje o wydarzeniu oraz formularz można spotkać na poniższych stronach diecezji:

• archidiecezja.katowice.pl
  • przednamimalzenskwo.pl
  • katowice.gosc.pl

lub na stronie parafii klikając w baner wydarzenia. Na jubilatów organizatorzy będą oczekiwać już na parkingach i służyć wszelką informacją i pomocą.

Wiecej można dowiedzieć się także tu:  https://youtu.be/Ag-mBkJNCNI