Ogłoszenia – 17.05.2015

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona będzie na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dziś obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O 15.00 Nabożeństwo majowe. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Trwa nowenna przed tą uroczystością.
  4. Także w przyszłą niedzielę inauguracja metropolitalnego święta rodzin. W Katedrze o godzinie 12.00 Eucharystia z udziałem małżonków świętujących swoje jubileusze. Zapraszamy.
  5. We wtorek rocznicę urodzin obchodzi ks. abp Wiktor Skworc. Pamiętajmy w modlitwach o naszym Arcypasterzu.
  6. W środę o godzinie 18.00 spotkanie grupy w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  7. Dziś diakoni WŚSD rozpoczynają rekolekcje przed święceniami prezbiteratu. Polecam ich i ks. rekolekcjonistę modlitwie wiernych.
  8. W miesiącu maju kancelaria parafialna we wtorki będzie czynna tylko po mszy wieczornej (17.45)
  9. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 16.30, a w niedzielę o godz. 15.00. W majowe soboty o godz. 20.30 przy grocie będą odbywały się Apele Jasnogórskie.
  10. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  11. Serdecznie dziękuję Różom Różańcowym za złożone ofiary na parafię.
  12. Dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu, a szczególnie naszym Panom za zrzucenie opału do kotłowni.