Intencje mszalne – 05.11.2017

SOBOTA – Wspomnienie św. Karola Boromeusza, bpa – 04.11.2017

  • 13.00    Ślub: Martyna Gatnar – Michał Gawin
  • 16.15    Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych
  • 17.00    Młodzieżowa: 1. Za zmarłych zalecanych w Dzień Zaduszny (2)
    2. Za ++ Rafała Waltara, żonę Annę, rodziców, teściów, krewnych

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.11.2017

  • 7.20      Godzinki
  • 7.45      Za Parafian
  • 10.30    Za ++ Augustyna Matyldę, Kałuża, Andrzeja, Jana, Marię Cebula, pokrewieństwo
  • 14.45    Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych
  • 15.30    1. Za ++ rodziców Wilhelma i Genowefę Senyk, syna Henryka, żonę Barbarę, córkę Emmę, męża Kazimierza, syna Andrzeja, Zygmunta, Janinę Kałuża, zięcia Edwarda, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ Erwina, Emilię, Ryszarda Skorupa, Justynę, Leona, Leokadię, Ryszarda Roskosz, Leona Trzaskalika, Anielę, Czesława, Henryka Selwoń, Alojzego Twardzika, Marię Żyłka, Mirosławę Świerzyńską, pokrewieństwo Wincek, Ptaszek, dusze cierpiące w czyśćcu

PONIEDZIAŁEK – 06.11.2017

  • 16.15    Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych
  • 17.00    1. Za + Bogdana Wawerskiego w I rocznicę śmierci
    2. Za ++ Gertrudę, Ludwika Chmiel, Władysława Kopca, Marię, Franciszka Czyż, Ludwinę, Ludwika Chmiel, pokrewieństwo Chmiel, Czyż

WTOREK – 07.11.2017

  • 16.15    Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych
  • 17.00    1. Za ++ Franciszka, Marię Żyłka
    2. Za ++ Stanisława Chorągwickiego, rodziców z obu stron, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu

ŚRODA – 08.11.2017

  • 16.15    Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych
  • 17.00    1.Za zmarłych zalecanych w Dzień Zaduszny (3)
    2. Za + męża Pawła Wawrzyczka

CZWARTEK – ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ – 09.11.2017

  • 16.00    Godzina Święta
  • 17.00    Za ++ rodziców Zofię, Alojzego Zientek, zięcia Kazimierza Króliczka, jego rodziców Annę, Karola Króliczek, 2 synów, pokrewieństwo Zientek, Króliczek

PIĄTEK – Wspomnienie św. Leona Wielkiego, pop. i dK – 10.11.2017

  • 17.00    1. Za ++ Pelagię Trzaskalik, męża Alojzego, syna Jana
    2. Za + Norberta Nalika (od rocznikowych kolegów i koleżanek ze szkoły podstawowej)

SOBOTA – Wspomnienie św. Marcina z Tours, bpa – 11.11.2017

  • 9.00      W intencji Ojczyzny
  • 14.00    Ślub: Ewelina Śliwińska – Paweł Michocki
  • 17.00    1. Za ++ Karola Urbaczkę, Michała Matogę, Krzysztofa Brachaczka
    2. Za ++ Bolesława Popławskiego w 27 rocznicę śmierci, brata Adama, Alicję, rodziców Józefa i Elżbietę Somerlik, Wacława, Mariannę Popławskich, dziadków z obu stron

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.11.2017

  • 7.20      Godzinki
  • 7.45      Za Parafian
  • 10.30    Za ++ męża Joachima Skorupę w 6 rocznicę śmierci, rodziców, syna Leszka Skorupę, Bolesława Hermana
  • 15.00    Nieszpory
  • 15.30    1. Za ++ Bolesława Kanię, Ignacego, Elżbietę Lasok, braci Jerzego i Huberta, bratowe: Emmę i Helenę, szwagrów: Kazimierza, Konrada, Erwina, Jacka, pokrewieństwo Lasok, Kania, Kałuża
    2. Za + Józefa Golda w 4 rocznicę śmierci