Ogłoszenia parafialne – 05.11.2017

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na renowację katowickiej Katedry. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godz.14.45 nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Przez okres oktawy Wszystkich Świętych tzn. do 8 listopada odprawiać będziemy różaniec za dusze zmarłych zalecanych. Zapraszam do modlitwy.
  4. Na mszę św. w intencji Ojczyzny (sobota 11 listopada godz. 9.00) zapraszam poczty sztandarowe, chór parafialny, panie w strojach regionalnych i wszystkich parafian.
  5. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży do naszego kościoła. Przed kościołem zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi z Potrzebie.
  6. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  7. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.