Porządek nabożeństw – 28.08.2022

SOBOTA – Wspomnienie św. Moniki – 27.08.2022

  • 17.00 1. Za ++ Annę Somerlik w I rocznicę śmierci, rodziców, teściów, rodzeństwo, szwagra, pokrewieństwo Somerlik, Brodacz, Palinker, Krzaczek
    2. Za + Bronisława Gatnara z okazji urodzin

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA KU CZCI NIEPOKALANEGO SERCA NMP – 28.08.2022

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za + Zygmunta Gutkiewicza w I rocznicę śmierci
  • 11.00 Suma odpustowa w intencji Parafian
  • 15.00 Nieszpory odpustowe
  • 15.30 Za ++ rodziców Alojzego i Różę Franek, Franciszka i Elżbietę Nowak, 2 synów, synową Annę, z rodzin Cuber, Torbicki

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela – 29.08.2022

  • 17.00 1. Za ++ Parafian z okazji odpustu
    2. Za ++ Jana Owczarzy, córkę Janinę, rodziców Julię i Jana, teściów Elżbietę i Józefa, Elżbietę Pękałę, pokrewieństwo

WTOREK – 30.08.2022

  • 17.00 1. Za ++ Annę Białek i Marię Kotońską w 30 dzień po śmierci
    2. Za ++ Franciszkę, Józefa Matloch, synową Stefanię,Annę, Pawła Monikę Koczy, pokrewieństwo

ŚRODA – 31.08.2022

  • 7.00 Za ++ Otylię, Augustyna Barchańskich, Wiesława Nalewajkę, z rodzin Barchański, Urbanek, Nalewajka, dusze cierpiące w czyśćcu

CZWARTEK – 1.09.2022

  • 8.00 W intencji dzieci, nauczycieli i wychowawców z okazji rozpoczęcia roku szkolnego
  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 1. Za dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ Jana Kalusa w 25 rocznicę śmierci, syna Andrzeja, Wilhelma, Martę Debernic, Franciszka, Wiktorię Kalus, pokrewieństwo

PIĄTEK – 2.09.2022

  • 7.00 Za ++ Marię i Jana Wagner, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 17.00 1. W intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców (5)
    2. Za ++ Agnieszkę Mazurek, rodziców, rodzeństwo, teściów, ks Kazimierza, Kingę i Sylwestra Sikora

SOBOTA – Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, pap. i dK – 3.09.2022

  • 13.30 Ślub: Paulina Wójcik – Tomasz Ogrodnik
  • 17.00 1. Za ++ rodziców Zygmunta, Janinę Kałuża, syna Józefa, córkę Marię, męża Edwarda Białończyka, syna Piotra, Wilhelma, Genowefę, syna Henryka, żonę Barbarę, Gerarda Grodonia, córkę Emmę Cimek, męża Kazimierza, syna Andrzeja, pokrewieństwo
    2. Za ++ Alojzego Gałuszkę w kolejną rocznicę śmierci, rodziców, teściów, szwagrów, siostry, siostrzeńców, z rodzin Gałuszka, Pawliczek, Cibis, Chwast, Gocman, Augustyn

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.09.2022

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Helenę i Stanisława Waltar, Annę i Władysława Kajda, Różę Nowak, Stanisława Nowosławskiego, Franciszka Kopca, z rodzin Waltar, Kajda, Skorupa
  • 10.30 Za ++ ojca Emila Brzuskę, syna Andrzeja, pokrewieństwo Brzuska, Brzoza, Wiesławę Hołyst
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 1. Za ++ Agnieszkę, Józefa Łagockich, Jadwigę, Leona Jeszka, Adelę, Romana Czosnyk, pokrewieństwo Mucha, Łagocki
    2. Za ++ Franciszka, Florentynę Czyż, córkę Różę, zięcia Joachima, wnuka Leszka,Alfreda i Annę Kawik, syna Felicjana, ich rodziców i krewnych, dusze potrzebujące pomocy