Ogłoszenia parafialne – 9.10.2022

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na pokrycie kosztów zakupu węgla do ogrzewania kościoła. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  2. O godzinie 14.45 różaniec. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W miesiącu październiku we wtorki kancelaria parafialna będzie czynna po nabożeństwie różańcowym ok godz. 18.15. Czwartkową Godzinę Świętą w tym miesiącu łączymy z nabożeństwem różańcowym.
  4. W Wieściach Parafialnych, gablocie i stronie internetowej zamieszczony jest plan wizytacji kanonicznej, która odbędzie się w dniach 14-16 października. Serdecznie zapraszam do udziału w tym wydarzeniu.
  5. W sobotę o godz. 11.00 zapraszam na Mszę św. w intencji Seniorów i chorych Parafian, a po niej na spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić kolejny Dzień Papieski. Z tej też okazji odbędzie się zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  7. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.