Ogłoszenia parafialne – 9.06.2024

X NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła.
  2. O godzinie 15.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Nauka chrzcielna odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00 w kościele. Zapraszam także rodziców, którzy planują chrzest dziecka w lipcu lub sierpniu.
  4. W miesiącu czerwcu po Mszach św. odmawiamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. Przyjmowane są intencje wakacyjne na Msze Św. odprawiane w lipcu i sierpniu poza Ruptawą.
  6. Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy na naszym Rodzinnym Festynie Charytatywnym, który odbędzie się w następną niedzielę. W programie jest wiele atrakcji dla najmłodszych. Rodzinna zabawa w czerwcu na stałe wpisała się w harmonogram parafialnych wydarzeń. Początek o godz. 16.30. Wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia dziękuję. Słowa wdzięczności kieruję także do sponsorów wspierających tą inicjatywę.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  8. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.