Ogłoszenia parafialne – 9.05.2021

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  2. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 17.30 (w środę o godz. 7.30), a w niedzielę o godz. 15.00. W tym roku w sobotnie Apele Jasnogórskie przy grocie będą łączone z nabożeństwem majowym.
  3. Dziś diakoni WŚSD rozpoczynają rekolekcje przed święceniami prezbiteratu. Polecam ich i ks. rekolekcjonistę modlitwie wszystkich wiernych.
  4. W poniedziałek, wtorek i środę tego tygodnia przypadają dni modlitw o urodzaje, noszące w Polsce nazwę Dni Krzyżowych. Ze względu na sytuację epidemiczną nabożeństwa odbędą się przy krzyżach znajdujących się na terenie parafialnym.
  5. W poniedziałek w godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  6. Nauka chrzcielna (o ile będą zgłoszenia) odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00 w kościele.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
  8. W związku z zaistniałą sytuacją zachęcamy do życzliwej troski o siebie nawzajem, o osoby starsze, samotne, sąsiadów będących w potrzebie. Równie serdecznie zachęcamy do troski o nasz rodzime sklepy, firmy i punkty gastronomiczne.
  9. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.