Ogłoszenia parafialne – 8.01.2023

NIEDZIELA – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

2. Dziś obchodzimy święto Chrztu Pańskiego. Jest ono wspomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie oraz zapowiedzią ustanowienia chrztu chrześcijańskiego. Od poniedziałku rozpoczyna się Okres Zwykły roku liturgicznego.

3. W Wieściach Parafialnych oraz na stronie internetowej zamieszczona została statystyka parafialna za rok 2022.

4. Kolęda dodatkowa odbędzie się w sobotę 14 stycznia od godz. 9.00. Zapisy w zakrystii lub telefonicznie.

5. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby archidiecezji (na funkcjonowanie instytucji archidiecezjalnych zaangażowanych w apostolstwo słowa, m.in. Radio eM).

6. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.

7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.