Ogłoszenia parafialne – 7.02.2021

V NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji (na utrzymanie, remont i działalność domów rekolekcyjnych). Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W przyszłą niedzielę (14.02) o godz. 16.30 w kościele odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia pierwszej Komunii św.
  4. Od II Niedzieli Wielkiego Postu rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Krzysztof Winkler.
  5. W piątek po wieczornej mszy św. ok. godz. 17.30 odbędzie się modlitwa w intencji rodzin naszej parafii zakończona indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy młodzież i wszystkich parafian.
  6. W związku z zaistniałą sytuacją zachęcamy do życzliwej troski o siebie nawzajem, o osoby starsze, samotne, sąsiadów będących w potrzebie. Równie serdecznie zachęcamy do troski o nasze rodzime sklepy, firmy i punkty gastronomiczne.
  7. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  8. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim parafianom, którzy pomimo tego, że w tym roku nie mogliśmy przeprowadzić duszpasterskich odwiedzin kolędowych, idąc za głosem tradycji, złożyli ofiarę kolędową na parafię.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.