Ogłoszenia parafialne – 6.11.2022

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na renowację Krypty Katedry. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  2. O godzinie 14.45 nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek o godz. 18.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie formacyjne młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  4. Na mszę św. w intencji Ojczyzny (piątek, 11 listopada godz. 9.00) zapraszam poczty sztandarowe, chór parafialny, panie w strojach regionalnych i wszystkich parafian.
  5. Przyszłą niedzielę w naszej archidiecezji będziemy przeżywać jako Dzień Muzyki Liturgicznej. Z tej okazji o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji chórzystów, na którą serdecznie zapraszam.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii. Przyszła niedziela to także Światowy Dzień Ubogich oraz Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji przed kościołem będzie odbywać się zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  7. Podobnie jak w zeszłym roku bardzo proszę, by w miarę możliwości zużyte ozdoby i dekoracje grobów zabrać ze sobą do swoich domowych pojemników na śmieci. Suche liście i suche kwiaty można wyrzucać do specjalnie przygotowanego kompostownika znajdującego się za boczną furtką cmentarza.
  8. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści. Nowa cena Wieści Parafialnych wynosi 2zł. Podwyżka (pierwsza od 18 lat) spowodowana jest wzrostem kosztów wydruku i transportu.
  9. Serdecznie dziękuję za wszystkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.