Ogłoszenia parafialne – 4.04.2021

NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać. Kolekta w Poniedziałek Wielkanocny przeznaczona będzie na Wydział Teologiczny UŚ i KUL. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Caritas archidiecezji.
  2. O godzinie 15.00 Nieszpory Wielkanocne. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Piątek Oktawy Wielkanocnej nie jest dniem pokutnym.
  4. Przyszłą niedzielę, II wielkanocną, obchodzimy jako święto Miłosierdzia Bożego, rozpoczynającą Tydzień Miłosierdzia.
  5. W związku z zaistniałą sytuacją zachęcamy do życzliwej troski o siebie nawzajem, o osoby starsze, samotne, sąsiadów będących w potrzebie. Równie serdecznie zachęcamy do troski o nasz rodzime sklepy, firmy i punkty gastronomiczne.
  6. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu. Serdecznie dziękuję za przygotowanie kościoła do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, wszystkim osobom za prace porządkowe w kościele, wokół kościoła i w domu parafialnym.