Ogłoszenia parafialne – 31.12.2017

NIEDZIELA – ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

 1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
 2. O godzinie 15.30 Msza św. i nabożeństwo na zakończenie roku. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
 3. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to również Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Kolekta w Nowy Rok przeznaczona będzie na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.
 4. W sobotę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, wspominającą misterium objawienia się Słowa Wcielonego całemu światu.
 5. Trwają odwiedziny duszpasterskie. Plan kolędy umieszczony jest w gablotkach, w Wieściach Parafialnych oraz na stronie internetowej. Początek odwiedzin w soboty o godz. 9.00, a w niedziele o 12.30.
 6. Przypominam, że od nowego roku Msze św. niedzielne poranne będą sprawowane o godz. 8.00 (zamiast jak do tej pory o 7.45). Na godzinki zapraszam o godz. 7.30.
  Po zakończeniu odwiedzin duszpasterskich Msze św. w poniedziałek i wtorek będą odprawiane o godzinie 17.00, a nie jak dotąd o 7.00.
 7. Już teraz zapraszam na Koncert Świąteczno-Noworoczny, który tradycyjnie odbędzie się w naszej świątyni. W niedzielę 14 stycznia o godz. 16.30 zagra orkiestra KURCBEND. Zabrzmią kolędy oraz przeboje świąteczno-noworoczne zarówno polskie jak i zagraniczne. Organizatorem koncertu jest nasza parafia oraz Miejski Ośrodek Kultury.
 8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
 9. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.