Ogłoszenia parafialne – 31.03.2019

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 14.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  4. Odwiedziny chorych i starszych parafian będą w piątek o godzinie 9.00, zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  5. Spowiedź św. dla dzieci w piątek o godz. 16.00, dla młodzieży i kandydatów do sakramentu bierzmowania w sobotę o godz. 16.00.
  6. W sobotę o godzinie 9.00 odbędzie się pierwsza spowiedź dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej.
  7. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych – Drodze Krzyżowej w piątki o godz. 17.30 oraz Gorzkich Żalach – w niedzielę o godz. 14.45.
  8. Zalecki za zmarłych, za których będziemy się modlili w czasie Drogi Krzyżowej, przyjmowane są w zakrystii.
  9. Spotkania formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędą się w dniach:
    – w poniedziałek o godz. 18.00 – grupy p. Teresy, p. Rafała
    – w środę o godz. 18.00- grupy p. Romana, p. Agnieszki i p. Barbary
  10. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się 9.04 (we wtorek) o godzinie 18.00.
  11. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  12. Dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  13. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.