Ogłoszenia parafialne – 30.06.2024

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii. Przed kościołem odbywa się zbiórka dla parafii, które ucierpiały czerwcowych burz. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła.
  2. O godzinie 15.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W sobotę, 6 lipca, święto patronalne Apostolstwa Chorych – Wspomnienie Matki Bożej Uzdrowienia Chorych. Pamiętajmy o naszych chorych w modlitwach.
  4. Przyjmowane są intencje wakacyjne na Msze Św. odprawiane w lipcu i sierpniu poza Ruptawą.
  5. Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy św.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na na Stolicę Apostolską (Świętopietrze).
  7. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  9. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział w tegorocznym festynie parafialnym. Szczególne słowa podziękowania kieruję do darczyńców i sponsorów. Informuję, że dzięki ofiarności wszystkich zaangażowanych w to dzieło udało się zebrać kwotę 7000,- na wsparcie domu dziecka w Kijowie.