Ogłoszenia parafialne – 3.07.2022

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na WSŚD. Dziś gościmy ks. Tadeusza Kalisza proboszcza parafii NMP Królowej Rodzin z Jankowic Rybnickich. Przed kościołem odbywa się zbiórka na budowę tamtejszego kościoła. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy św.
  4. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  5. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  6. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.