Ogłoszenia parafialne – 29.12.2019

NIEDZIELA – ŚWIĘTO ŚW. RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

  1. Kolekta dzisiejsza jest kolektą specjalną przeznaczoną na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. We wtorek o godzinie 16.00 Msza św. i nabożeństwo na zakończenie roku. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W środę obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to również Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Kolekta w Nowy Rok przeznaczona będzie na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.
  4. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  5. Kolędnicy Misyjni będą kolędować w naszych, ruptawskich domach w sobotę 4 stycznia. Można ich zaprosić zapisując się na listę wyłożoną z tyłu kościoła podając nazwisko i adres. Dzieci z koła misyjnego dziękują za przyjęcie.
  6. Trwają odwiedziny duszpasterskie. Plan kolędy umieszczony jest w gablotkach, w Wieściach Parafialnych oraz na stronie internetowej. Początek odwiedzin w soboty o godz. 9.00, a w niedziele o 12.30. Kolęda dodatkowa będzie w sobotę 11 stycznia od godz. 9.00, zapisy w zakrystii.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu. Dziękuję wszystkim za przygotowanie świątecznej dekoracji kościoła, wszelkie prace wykonane dla parafii w okresie przygotowań do świąt.
  8. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.