Ogłoszenia parafialne – 29.03.2020

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Ofiary złożone dzisiejszej niedzieli i przyszłej niedzieli przeznaczone są na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać.
  2. W związku z pandemią koronawirusa i dodatkowymi ograniczeniami proszę o zapoznanie się z informacją o sprawowaniu posługi duszpasterskiej i liturgicznej w najbliższym czasie – teksty zarządzenia ks. Arcybiskupa dostępne są na stronie internetowej archidiecezji katowickiej oraz na stronie naszej parafii.
  3. Za tydzień Niedziela Palmowa. Zachęcam wszystkich parafian do łączenia się w modlitwie ze wspólnotą Kościoła za pośrednictwem transmisji medialnych. Szczególnie zapraszam do włączenia się w transmisję Mszy św, z naszego kościoła o godz.10.30 – link do transmisji dostępny jest na stronie internetowej parafii.
  4. Wychodząc z kościoła można nabyć świece Caritas (paschaliki) w ramach Wielkanocnego Dzieła Caritas w cenie 6zł. Dochód ze sprzedaży świec przeznaczony jest na cele charytatywne Caritas.
  5. Serdecznie zachęcam do modlitwy różańcowej o godz. 20.30, połączonej z Apelem Jasnogórskim i modlitwą do Matki Bożej Piekarskiej, Lekarki w intencji ustania pandemii koronawirusa.
  6. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  7. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.