Ogłoszenia parafialne – 29.01.2017

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na budowę Diecezjalnego Domu Pielgrzyma w Piekarach Śląskich. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W czwartek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, które kończy cykl uroczystości związanych z objawieniem się światu Słowa Wcielonego.
  4. W czwartek o godzinie 16.50 będzie błogosławieństwo świec komunijnych.
  5. Święto ofiarowania Pańskiego jest obchodzone w całym Kościele jako światowy dzień życia konsekrowanego. Kolekta z tego dnia przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.
  6. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
    Okazja do sakramentu pokuty: pół godziny przed każdą Mszą, spowiedź dzieci w piątek o 16.00; młodzieży w sobotę o 16.30.
  7. Odwiedziny chorych i starszych parafian będą w piątek o godzinie 9.00, zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  8. W piątek po Mszy Świętej będzie udzielane błogosławieństwo św. Błażeja.
  9. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby archidiecezji.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.