Ogłoszenia parafialne – 28.04.2019

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na Caritas archidiecezji. Bóg zapłać za ofiary.
  2. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Okazja do spowiedzi jak zawsze pół godziny przed każdą Mszą Św.
  3. Rozpoczynamy miesiąc maj. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 17.30 (w środę o godz. 7.30), a w niedzielę o godz. 15.00. W tym roku w sobotnie Apele Jasnogórskie przy grocie będą łączone z nabożeństwem majowym.
  4. Na mszę św. w intencji Ojczyzny (piątek, 3 maja, godz. 9.00) zapraszam poczty sztandarowe, chór parafialny, panie w strojach regionalnych i wszystkich parafian.
  5. Spowiedź św. dla dzieci odbędzie się w piątek o godz. 16.30, a dla młodzieży w sobotę o godzinie 16.30
  6. Próby przed pierwszą Komunią św. odbędą się:
    – w poniedziałek o 17.30
    – w czwartek o 18.00
  7. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców będzie w sobotę o godzinie 9.00
  8. Tegoroczny turnus letnich kolonii dla dzieci na mazurach organizowany przez ks. Zbigniewa Janotę odbędzie się w dniach 24.06.-09.07. Karty zgłoszeniowe można pobrać w zakrystii kościoła.
  9. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby WŚSD.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.