Ogłoszenia parafialne – 28.01.2018

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godz. 15.00 nieszpory. Serdecznie zapraszam do udziału.
  3. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  4. W piątek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, które kończy cykl uroczystości związanych z objawieniem się światu Słowa Wcielonego. Święto Ofiarowania Pańskiego obchodzone jest w całym Kościele jako światowy dzień życia konsekrowanego. Kolekta z tego dnia przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.
  5. W piątek o godzinie 16.50 odbędzie się nabożeństwo poświęcenia świec komunijnych.
  6. Odwiedziny chorych i starszych parafian będą w piątek o godzinie 9.00, zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  7. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Okazja do sakramentu pokuty: pół godziny przed każdą Mszą, spowiedź dzieci w piątek o 16.00; młodzieży w sobotę o 16.30.
  8. W sobotę po Mszy Świętej będzie udzielane błogosławieństwo św. Błażeja.
  9. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby archidiecezji.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  11. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.